Bizi Takip Et
 

Frango Döner

Frango Döner Hakkında

Aslında herşey bir Amerikan rüyası tadında başladı. Biz Frango’cular öğrencilik döneminde work and travel için gittiğimiz ABD’de parasız kaldık ve en yakın restoranda çalışmaya başladık. Bu mecburiyet zamanla bir hobiye döndü ve gittiğimiz her ülkenin mutfağında hayranlık uyandıran tatlar yakalamaya başladık.

Diplomalı dönerciler olarak 2012 yılının Eylül ayında profesyonel çalışma yaşamını bir kenara bırakıp dünyanın dört bir yanında edindiğimiz yemek kültürünü Türk mutfağı ile harmanlayarak sizlerle paylaşmaya karar verdik. İstanbul’un kalbinde kapılarını açan Frango’yu kurarken çocukluk hayallerimizi büyütmeyi, büyütürken de yemek yemeyi sevenleri mutlu etmeyi amaçladık.

Biz Frango’da sizlere Türk mutfağının vazgeçilmezi olan döneri özenle seçilmiş dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunuyoruz.

Yemek yemeyi seven herkesi, Daha İyi Döner’i tatmak ve heyecanımızı paylaşmak üzere Frango’ya davet ediyoruz.

Bu arada unutmadan, biz diyoruz ki;

Döner sosla yenir!

Mükemmel Soslar

Frango’da sekiz çeşit sos ile dönerini kendine özel olarak lezzetlendirebilirsin. İster tek çeşit sos, ister üç çeşit. Sen nasıl istersen o şekilde.

Tadı Unutulmaz Birleşimler

Frango’da Et Döneri ve Tavuk Döneri farklı gram seçimleri ile yiyebilirsin. Hem de istediğin ekmeğe, istediğin sosla, istediğin gramlarla. Kendi lezzetini kendin oluştur!

Güler Yüzlü Hizmet

Frango’ya her gelişinizde yemeğinizden ve ziyaretinizden memnun kalmanızı istiyoruz. Bunun için çalışma arkadaşlarımızı sürekli eğitiyor ve kendilerini geliştirmeleri için onları destekliyoruz.